Henkilöt

Hanketiimi


Vantaan ammattiopisto Varia (koordinaattori)

Katri Korkalainen, projektipäällikkö

puh. 040 611 6695

katri.korkalainen@vantaa.fi

Raino Laakso, asiantuntija – kuljetus

puh. 040 151 1940

raino.laakso@eduvantaa.fi

Tuija Rikkonen, asiantuntija – sisälogistiikka

puh. 040 618 4063

tuija.rikkonen@eduvantaa.fi


Kouvolan seudun ammattiopisto KSAO

Niina Kansikas, hankevastaava

puh. 040 569 0976

niina.kansikas@ksao.fi

Jenni Honkanen, asiantuntija – sisälogistiikka

puh. 020 615 7375

jenni.honkanen@ksao.fi

Jyri Salonen, asiantuntija – kuljetus

puh. 040 483 2837

jyri.salonen@ksao.fi


Hyria Koulutus Oy

Marko Liimatta, hankevastaava

puh. 040 718 5648

marko.liimatta@hyria.fi


Ohjausryhmä

Anne Raasakka, Varia

Marko Rautjoki, Varia

Markku Maunula, KSAO

Jarmo Auromaa, Hyria Koulutus Oy

Isto Sahi, Kaizen Institute Finland

Jukka Ylirautia, Suomen löytötavarapalvelu Oy

Jukka Ollikainen, DB Schenker Oy

Petri Nietula, Broman Group Oy

Ari Erkinharju, Espoon kaupungin Hankintakeskus

Jere Auvinen, Hämeen ELY-keskus